Biz kim miyiz? Bizi neden mi tanımanız gerekiyor?

SUALELEKTRİK.COM

Biz 2016 yılında kurulmuş bir aile şirketiyiz. Kuruluş tarihinin bu kadar yakın oluşu sizi yanıltmasın. Elektrik malzemesi satışı konusunda, tam 30 yıllık bir tecrübeyi sizlerle buluşturmayı amaçlıyoruz. Gelişen teknolojiler ve değişen dünya düzenine biz de ayak uydurup, tecrübemizi ve bilgimizi sizlerle paylaşmayı kendimize şiâr edindik.

Elektrik malzemesi üreten bildiğiniz, bilmediğiniz bir çok markanın ürünleri ile karşınıza çıktık. Bu markaların ürünlerini bizde bulmakla kalmayıp, size aslında neyin lazım olduğunu, ihtiyacınız olan ürünlerin nerelerde ve nasıl kullanılabileceğini, bir çok ürünün alternatiflerine nasıl ulaşacağınız bizim kılavuzluğumuzda zor değil. Biz e-ticaret firması olmakla beraber size rehber olmayı da amaçlıyoruz. Sorularınıza ve sorunlarınıza cevap verebilmek bizim hedeflerimiz arasında ve biz bu tecrübeye, bilgi donanımına sahibiz. Çok geniş ürün yelpazesine sahip olmanın verdiği özgüven ile evinizde, büronuzda, bahçenizde, terasınızda, banyonuzda kısacası tüm yaşam alanlarınızda neye ihtiyaç duyduğunuz konusunda bizden gerçek ve aydınlatıcı bir hizmet alacaksınız. İster sizin kullanmak istediğiniz marka, çeşit, renk ile dilerseniz bizim önerilerimizle şekillenecek siparişleriniz, makul fiyat ve çeşitli ödeme yöntemleriyle en kısa sürede size ulaşacak. Hatta dönem dönem yaptığımız kampayalarımızla isteklerinize daha cazip koşullarda sahip olacaksınız.

Aile şirketi olmamız hasebiyle bilgi paylaşımlarımızın daha uzun sürelere yayılmış olması, işimizin geliştirilmesi ve takibi açısından önemli bir fırsat. Hiyerarşinin her zaman ön plânda tutulduğu ve herkesin uzmanı olduğu alanlarda hakimiyet sağlaması işimizi ne kadar ciddiye aldığımızın bir göstergesi. Samimi, içten ve iş bitirici yaklaşımımız size ailenizden biriymişiz gibi hissettirecek. Ve klasik alışveriş metotlarının modernize edilmiş şekli ile tanışacaksınız. 

 

Bizler bu sektörde; hızlı, güvenilir, çokça ürün çeşidi ve markasını bünyesinde bulunduran, sağlam bir fiyat politikası ile her türlü bütçeye hizmet verebilen bir kurum olmayı hedefliyoruz. Bunu en akılcı yöntemleri kullanarak teknolojinin bizlere sağladığı imkanlar ışığında 2016'dan beri sürdürüyoruz ve uzun yıllar boyu da sürdürme gayretindeyiz.